oferta
pronetbud
pronetbud system
realizacje
kontakt

Realizacje

Wybrane Realizacje Projektowe:


 • Budynki biurowe:

  „Oxygen” w Szczecinie, „Tryton” w Gdańsku, „Olivia Business Centre” w Gdańsku, „Alchemia II” w Gdańsku, budynek biurowy firmy Balex Metal w Bolszewie, PEWiK w Gdyni, budynek Instytutu Oceanografii Uniwersytetu Gdańskiego w Gdyni.
 • Budynki produkcyjne:

  Zakład „Porta KMI Poland” w Ełku, zakład produkcyjny firmy przemysłu spożywczego Dr Oetker w Łebczu, zakład przetwórstwa rybnego firmy Nord Capital w Rekowie, modernizacje obiektów Elektrociepłowni Wybrzeże, kotłownia Dwikozy ul. Sandomierska, modernizacje obiektów w firmie przetwórstwa spożywczego „Lacpol” w Gdyni, „Eurogaz” w Gdyni, modernizacje obiektów stacji uzdatniania wody Drwęca Jedwabno, stacja podnoszenia ciśnień GPEC Gdańsk, zakład przetwórstwa mięsnego BB.Butcher Jaktarów, maszynownia chłodnicza i stacja skraplania Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Sierpcu, zakład produkcyjny tworzyw sztucznych „Polipak” w Gościcinie, drukarnia "Cartondruck" w Tczewie, hala produkcyjna podzespołów elektronicznych firmy „VECTOR” w Gdyni, zakład produkcyjny firmy przemysłu chemicznego „Flugger” w Gdańsku, zakład produkcji kruszywa w Rekowie, hale produkcyjne firmy przemysłu drzewnego „Interdrex” w Bieszkowicach.
 • Hotele:

  modernizacja hotelu „Bryza” w Juracie, hotel w Jastarni, hotel w Kołobrzegu, hotel przy ul. Słowackiego w Gdańsku, hotel „Hotton” w Gdyni, instalacje automatyki hotelu „Bronowice” w Krakowie, instalacje elektryczne i automatyki hotelu „Hilton” w Gdańsku.
 • Budynki użyteczności publicznej:

  budynek Urzędu Miasta Gdynia, Kaszubskie Centrum Sportowo-rekreacyjne w Kościerzynie, szkoły, przedszkola, dworce.
 • Budynki mieszkalne:

  Osiedla mieszkaniowe, domy wielopiętrowe, domy jednorodzinne.
 • Obiekty specjalistyczne:

  Projekty stacji bazowych operatorów telefonii bezprzewodowej dla PTK Centertel, PTC Era, Dialog, Netia Telkom S.A., Crowley.
  Projekty sieci elektroenergetycznych i stacji transformatorowych, ekspertyza GPZ dla GPEC w Gdańsku.
 • Obiekty handlowe:

  Sklepy sieciowe zrealizowane wg standardów inwestora: Bath & Body Works, Aeo, Benetton, Body Shop, Cubus, Era, T-mobile, Mothercare, Peacocks, Tally Weijl, Elc, Vision Express; galeria handlowa w Toruniu; sklepy indywidualne.
 • Obiekty Służby Zdrowia:

  Szpital Klinika w Kamieniu Pomorskim, modernizacja infrastruktury energetycznej w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Toruniu oraz laboratoria szpitalne, modernizacja instalacji w Szpitalu Specjalistycznym w Wejherowie, modernizacja układu zasilania oddziału Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego w Toruniu.

ozdoba zaznaczenie aktywnego elementu menu ozdoba skalówka i rysunek ozdoba łuk